Ga terug

Coole Pindakaas taart | ijskoud het lekkerst

Nog geen beoordelingen
Porties
Tijd

Ingrediënten

Voor de bodem

  • 10 digestive koekjes fijn gemalen of verkruimeld.
  • 15 oreo koekjes fijn gemalen of verkruimeld
  • 5 el gesmolten roomboter

voor de vulling

  • 150 g romige pindakaas 100 % pinda
  • 120 g Philadelphia roomkaas
  • 2 el poedersuiker
  • 1 el volle melk
  • 240 ml slagroom geklopt
  • 1 tl vanille-extract
  • 1 snufje zout

voor de topping

  • 1 flinke hand suikerpinda's
  • 1 flinke hand chocoladevlokken
  • 100 g gesmolten pure chocolade

Bereiding

  • Zo maak je de taart:

    Neem twee mengkommen, doe in de één de oreo kruimels en in de ander de biscuit kruimels en meng door beide 2,5 el gesmolten boter.
  • Bedek de bodem van de springvorm om en om met de twee soorten koekkruimels (zie foto) en druk het goed aan met bijvoorbeeld de achterkant van een glas, zorg ervoor dat de koekkruimels ook aan de zijkanten van de springvorm zit, ongeveer één of twee centimeter hoog.
  • Klop met een mixer, of in een keukenmachine de, pindakaas, één el melk, poedersuiker, roomkaas, vanille extract los en romig het snufje zout, en spatel daarna voorzichtig de gekopte slagroom erdoorheen.
  • Verdeel de vulling over de koekjesbodem, dek af met plasticfolie en zet de taart voor twee uur in de vriezer.
Heb je dit recept al eens geprobeerd? Laat ons weten wat je ervan vond! Plaats een reactie